Pomáháme stavebníkům najít spolehlivé dodavatele

Nabízíme pomoc každému, kdo se rozhodne realizovat své bydlení. Dokážeme získat výhodnější nabídky stavebního materiálu nebo zajistíme kontakt na spolehlivého řemeslníka v okolí. Spolupracujeme s projektanty, výrobními firmami, stavebninami, zahraničními dodavateli a řemeslníky. Budeme rádi, pokud dokážeme pomoci realizovat i Váš vysněný domov.

Co říkají lidé, kterým jsme zprostředkovali dodavatele

Dobrý den, Na dodávce materiálu jsem se domluvil, komunikace probíhala v pořádku a cenová nabídka byla zajímavá, s firmou byla bezproblémová komunikace a se vším vyšli vstříc. Děkuji za zkontaktování.

Vojtěch J. (Držovice u Prostějova) Stavební materiál

Dobrý den, ano, byl jsem velmi spokojen, ještě týž den se mi ozvala firma na betonové podlahy, po domluvě zrealizováno - spokojenost, děkuji.

Michal K. (Dačice) Betonové podlahy

Dobrý den, kontaktoval mě váš řemeslník. Zatím s ním byla bezvadná spolupráce. Jsem moc spokojený. Děkuji za pomoc S pozdravem.

Marek B. (Horní Suchá) Zednické práce

Dobrý den, S vaším dodavatelem konkrétně pobočkou kouplenového studia Kralupy nad Vltavou jsme byli spokojeni. Pro naše místo realizace stavby to není nejblíž, ale i tak jsme rozhodli firmu oslovit. Šlo o grafický návrh koupelen do novostavby, zpracování nabídky. Ujala se nás velmi milá paní, na které bylo na první pohled vidět, že své práci rozumí a baví ji, což se odrazilo i do návrhů, které byly velice povedené, vkusné a moderní, graficky velmi pěkně zpracované. Skvěle odhadla náš vkus a při úpravách nám maximálně vycházela vstříc. V tuto chvíli obdržíme finální podklady a nabídku, realizace/nákup tedy nebyl (prozatím) proveden. Jediné, co by nás více potěšilo, by byl širší výběr dlažeb přímo na prodejně. Nemáme co vytknout a spolupráci hodnotíme velmi kladně, doporučili bychom spolupráci udržet i do budoucna. Nemáme co vytknout a spolupráci hodnotíme velmi kladně, doporučili bychom spolupráci udržet i do budoucna.

Jana Š, (Láz okr. Příbram) Koupelna - dlažba, obklady

Dobrý den, Na poptávku jsem dostala odpověď od Vašeho dodavatele, který mi doporučil tašky Nelskamp. Ochotně se mnou skoro 4 měsíce řešil každý detail. Velmi oceňuji jeho komunikaci a přístup, stejně tak jsem velmi spokojena s cenou a kvalitou nabídnutých a též zakoupených tašek. Jsem moc ráda, že jsme díky tomuto serveru dostala možnost koupit tyto tašky, na které bych jinak asi nepřišla. Tašky jsou již položeny. Ještě jednou díky.

Eva W, (Holice) dodaní střešních tašek

Dobrý den, děkuji doporuceni dodavatele betonových podlah. K mému překvapení jde zatim vse podle planu. Na stavbu prijela parta lidi s materiálem dokonce o den dříve. Takhle rychlou reakci na poptavku jsem nečekal, jsem mile prekvapen. Doufám, ze budu s prací a dodržením termínu dokončení spokojen. Určitě dám vědět. Děkuji za ochotu :)

Bohuslav O. (Koupě) betonové podlahy

Dobrý den, Byl jsem. Nadměrně spokojený, vše proběhlo rychle a profesionálně, Děkuji moc

Pavel S. (Újezd u Boskovic) Elektroinstalace

© 2023 Stavíme Svépomocí. Všechna práva vyhrazena.